UAB „AEROpolis“ buvo įkurta 2004 m. Tuomet mūsų tikslas buvo didinti SAAB automobilių pardavimus Lietuvoje, taip pat gerinti šios markės automobilių aptarnavimo bei remonto kokybės standartus.

Nuo 2013 m. tapome nepriklausomu Volvo autocentru, kuriame  atliekame šios markės automobilių aptarnavimą bei remontą. Be to iš oficialių atstovų Vakarų Europoje importuojame patikrintus ir kokybiškus naudotus Volvo automobilius.

Prieš kelis metus pristatėme visiškai naują, Lietuvoje nematytą produktą – vakuuminį laikiklį "SeaSucker".

Pasaulyje garsios amerikiečių "SeaSucker" kompanijos išradimas – vakuuminės pompos, užtikrina saugų pervežimą, minimalias laiko sąnaudas montuojant ir kompaktiškumą. Tai – puiki alternatyva tradiciniams dviračių laikikliams. "SeaSucker" produktai saugo mašinų dažus, Jūsų laiko ir vietos sąnaudas. 

"AEROpolis" platina  įvairios paskirties vakuuminiu principu veikiančius laikiklius: be didelio vargo galite vežtis ne tik dviračius, bet ir slidinėjimo įrangą, banglentę, irklentę, patogiai naudotis planšete, tvirtinti GoPro kamerą kur patogu. 

 

Kodėl "SeaSucker"?

  • Tradiciniams dviračių laikikliams reikalingi stogo skersiniai, dažniausiai tinkantys tik vienam automobilių modeliui. Jie yra dideli, o jų montavimas sudėtingas. 
  • Dauguma "SeaSucker" yra montuojami įvairiai - ant stogo,bagažinės dangčio ir netgi ant Jūsų visureigio ar hečbeko galinio stiklo. 
  • Jokių aštrių detalių, galinčių apgadinti Jūsų automobilio dažus, jokių nuo automobilio modelio ar gamybos metų priklausančių adapterių, jokių sudėtingų montavimo instrukcijų. 
  • Ir be to - puikus bei naujoviškas vaizdas sumontavus.